į pradžią turinys susisiekite  

Apie mus » Naujienos
Serbentų fiestą JUODA/BALTA 2019

Serbentų fiesta JUODA/BALTA 2019                       

 

JUODA/BALTA - tai renginys, kuriame persipina menas ir maistas. Juodųjų serbentų plantacijose vyks piešimo pamoka grafitu su artistu, knygų autoriumi bei iliustratoriumi Rolandu Dabruku iš Kalifornijos, tuo pat metu vyks patiekalų su j.serbentais degustacija, j.serbentų bus galima ne tik valgyti, kiek širdis geidžia, bet ir parsivežti namo, o renginio pabaigoje gaminsime mandalą iš šviežių vaisių, uogų ir daržovių. Čia netruks juoko, žaidimų bei malonių staigmenų. Ne kasdien pasitaiko proga tiek daug visko patirti vienu metu. Tai renginys, kuriame piešia visi. Tai renginys, kuriame visi tampame kūrėjais. Nuo mažiausio iki didžiausio.

Rolandas Dabrukas gimęs ir augęs Dzūkijoje, netoli Druskininkų. Kiek save pamena, visada jautėsi laimingas, ypatingai, kai rankose turėdavo su kuo ir ant ko piešti. Nuo trejų metų piešdavo visur: lovoje, prie pusryčių stalo, bažnyčioje, mašinoje, autobuse, traukinyje, mokykloje per pamokas, studijuodamas per paskaitas...Pasirinko dailės specialybę, nes pajuto didelį norą ir kitus mokyti piešimo. Atvykęs į Ameriką ir tapęs dailės magistru, tęsė savo pedagoginę veiklą. Tiek dėstytojaudamas, tiek iliustruodamas knygas, jaučia nuostabiai gerą energiją, kurią ir nori perteikti savo studentams, skaitytojams ir visam supančiam pasauliui.

Rolandas Dabrukas gyvendamas Kalifornijoje niekada nepamiršta savo šaknų ir kaskart grįžęs į Lietuvą pirmiausia aplanko namiškius, o tik tada lekia į įvairius turus, susitikimus su draugais bei gerbėjais. Jau visai neužilgo parskris su vėjeliu iš šiltosios Kalifornijos į šiemet ne ką mažiau šiltesnę Lietuvą ir savo gera energija, žiniomis, patirtimi dailininkas dalinsis su mumis šių metų liepos 14 d. renginyje "Serbentų fiesta JUODA/BALTA", kuriame piešia visi, nuo mažiausio iki didžiausio.

Jeigu jaučiate, kad norite susipažinti su šiuo talentingu žmogumi, išbandyti piešimo black&white angliuku techniką, smagiai praleisti laiką, ragaujant užkandžius su j.serbentais bei gurkšnojant gaivius gėrimus - šis renginys kaip tik jums.

 

Kaina suaugusiems 15 eur, vaikams 11 eur, vaikams iki 3 metų nemokamai.


Renginį organizuoja tinklaraščio "7 prie stalo" įkūrėja ir autorė Ieva Lipkevičienė.


Būtina išankstinė registracija (iki liepos 10 d.)tel.:    +37067559260