Apie mus

 

Šeimos VILA - tai šeimos verslas kuriamas su meile ant prosenelių žemės, ant kurios vaikšto jau penktos kartos mažos kojytės. Tai yra mūsų gyvenimo projektas. Mūsų verslas paremtas darnaus vystymosi principais. Darnus vystymasis - tai toks vystymasis, kuris tenkina dabartinių kartų poreikius ir neapriboja galimybės ateities kartoms patenkinti savųjų. Vis daugiau žmonių trokšta ilsėtis saugioje, švarioje ir ekologiškoje aplinkoje. Mūsų sodyba būtent tuo išskirtinė - švaria, ramia aplinka. Teritorija apsupta ekologiškų juodųjų serbentų plantacijomis, laukais, mišku, pelkėmis, laukinės gyvūnijos.

 

Jau 12 metai kaip puoselėjam, gražinam, tobulinam savo sodybą. Tačiau tik šiemet pastatėme gražųjį kupolą, į kurį kviečiame švęsti nuo mažiausio iki didžiausio. Taip pat teikiame apgyvendinimo paslaugas jaukiuose nameliuose. Turime 12-16 nakvynės vietų. Todėl siūlome nuomotis visą sodybą, kad svečiai galėtų jaukiai įsikūrę ruoštis savo šventei. Maitinimo paslaugų neteikiame, tačiau galima gamintis nameliuose, vienas iš jų turi pilnai įrengtą didelę virtuvę. Taip pat galime pasirūpinti maisto pristatymu. Dar teikiame kubilo/jakuzzi paslaugas bei pavėžėjimo/pasivažinėjimo bagiu paslaugą. Sodyboje yra kelios alpakos. Tai terapiniai gyvūnai, prie kurių tiesiog gera būti. Galima pamaitinti, pasifotografuoti. Šeimos vila - tobula vieta jaukiai šeimos šventei, mergvakariams, bernvakariams, nedidelėms jaukioms vestuvėms ar įmonių renginiams. 50 kv. m. kupolas su 40 kv. m. terasa yra didelėje 1 ha teritorijoje. Sėdimų vietų turime nuo 12 iki 24.

 

Esame įsikūrę Vilkaviškio rajone, vienoje miškingiausių vietų Marijampolės apskrityje, 60 km. nuo Kauno, 20 km. nuo Marijampolės ir 15 km. nuo Vilkaviškio, 13 km. nuo Pilviškių. Už 1 km. nuo mūsų - V.Kudirkos klėtelė ir Paežerių ežeras. Pas mus atvykti galima dviem keliais: per Gurbšilio mišką arba per Paežerių kaimelį.