į pradžią turinys susisiekite  
Apie mus

Kas mes ir kokie mūsų tikslai?


 


Misija - suteikti poilsį visiems norintiems išeiti iš komforto zonos, pabėgti nuo rutinos, nuo miesto šurmulio, įtempto darbo, ypač protinio, padėti atgauti fizines bei dvasines jėgas, gerai praleisti laiką su šeima, draugais ar tiesiog pabūti su savimi. Šioje civilizacijos mažai paliestoje vietovėje galima pajusti tyro oro gūsį bei neapsakomą ramybę. 

 

 

Principai:

Mūsų verslas paremtas darnaus vystymosi principais.  Darnus vystymasis - tai toks vystymasis, kuris tenkina dabartinių kartų poreikius ir neapriboja galimybės ateities kartoms patenkinti savųjų.

Darnaus ir ekologinio turizmo plėtra – vienas pagrindinių šio šimtmečio turizmo sektoriaus plėtros iššūkių ir prielaidų, norint išlaikyti konkurencingumą tarptautinėje turizmo rinkoje. Ekologinio turizmo plėtra Lietuvos verslininkams atvėrė naujas veiklos perspektyvas. Vis daugiau žmonių trokšta ilsėtis saugioje, švarioje ir ekologiškoje aplinkoje. Deja, svajodami apie keliones, pamirštame, kiek šis pomėgis gali sukelti žalos – masinis turizmas, priešingai nei darnus ir ekologinis turizmas, kelia oro taršos, gamtos vertybių apsaugos, gyvūnijos ir augalijos nykimo problemas.