į pradžią turinys susisiekite  

Paslaugos » Vaikų gimtadieniai

info@seimosvila.lt 


 

VAIKŲ GIMTADIENIAI

 

Gimtadienis - tai pati smagiausia šventė vaikams, į kurią susirenka patys mieliausi ir artimiausi žmonės, kur balionai ir skanumynai. Tokie tie mūsų vaikai! Pirmieji meteliai svarbesni tėveliams ir artimiesiems, tačiau išlikę nuotraukos, dovanėlės paliks svarbią žinutę, jog vaikutis šeimoje atlieka ypatingą vaidmenį jau nuo pat gimimo. O augimas, brendimas, vis kažko naujo išmokimas, artimiesiems bei pačiam vaikui suteikia džiaugsmo kiekvienais metais.

 

Atšvęskite savo atžąlos gimtadienį švarioje ekologiškoje aplinkoje. Mes jūsų mažylio (-ės) šventę galime paversti mažyte pasaka, o vyresnėliui suorganizuoti  pilną nuotykių gimtadienį arba edukacinį gimtadienį, kuris turės visakiariopą naudą. Originaliomis detalėmis sukursime jaukią aplinką. Pas mus vaikams labai patinka!

 

 

 

Mažiesiems užtenka vien mūsų buvimo kartu, kai mes esam šalia ir laimingi.. tuo tarpu vyresniems vaikams svarbūs tampa ir draugai, kuriuos norisi pasikviesti į savo šventę ir švęsti kartu, o jei gimtadienis tampa tikru nuotykiu - prisiminimai lieka visam gyvenimui.

 

Taigi, mieli tėveliai, padėkime vaikams turėti, kuo gražesnę vaikystę kasdien ir  kuo gražesnius gimtadienius kartą metuose! Jeigu norėsite pakeisti aplinką ar pritruks jums idėjų, kreipkitės į mus. Bendromis jėgomis išpildysim jūsų vaikų svajones.