į pradžią turinys susisiekite  
Apie mus » 7 prie stalo
2018.02.26 Laimingi

Dalinuosi nauju savo kūriniu ir dėkoju visiems, kas skaitote. 

plačiau
 
2017.12.15 Apie grožį ir sveikatą

Kiekvienas žmogus nori būti sveikas ir gražus, o mes moterys ypač. Kad tokios būtume, privalome būti sveikos visom prasmėm, nes tikras grožis turi eiti iš vidaus. Būdama penkių vaikučių mama sulaukiu nemažai komplimentų, dėl savo išvaizdos bei energijos. Dažnai klausia, kaip viską spėju. Atsakymas labai paprastas - išmokau ir vis dar mokausi. Prmiausia išmokau pasirūpinti savimi, o po to kitais: vyru, vaikais, draugais.. Čia kaip tam lėktuve, jam krentant, pirmiausia, deguonies kaukę privalo užsidėti mama sau, o tada tik vaikams. Taigi, trumpai papasakosiu kas privertė sunerimti dėl savo sveikatos ir ką atradau jai pagerinti. 

plačiau
 
2017.12.03 Myliu iki begalybės

Šiandien pasidalinsiu dar vienu savo kūrinuku, kuriame atvirumas persipina su sarchazmu, man labai patiko tiek kurti, tiek skaityti :)Galbūt patiks ir jums?

plačiau
 
2017.10.21 Nekalta depresija

Tema, kurią šiandien paliečiau savo eilėse ne pati maloniausia, tačiau aktuali, ypač Lietuvoje.. Pabandžiau išryškinti kelias priežastis, todėl, kad tikra prevencija tai ne pasekmių naikinimas, o priežasčių ieškojimas ir bandymas jų išvengti. Raginu nebūti abejingiems savo artimiems žmonėms, ypač tamsiuoju laikotarpiu, o tuos kuriuos puola liūdesys linkiu nepasiduoti blogoms mintims ir nebūti išdidiems, kai reikia pagalbos. Ir kviečiu paskaityti naują mano kūrinuką...
 

plačiau
 
2017.10.12 Ruduo

Ruduo vienas nuostabesnių metų laikų, apie kurį negaliu, o gal ir nemoku imti ir parastai papasakoti, apie jį man norisi kalbėti eiliuotai (nežinau, kodėl, bet dažnai taip norisi..). Šiandien man ruduo atrodo toks, koks jis atrodys kitais metais nežinau, nes mes keičiamės lygiai taip pat kaip ir metų laikai, taip kaip keičiasi mėnesiai..

plačiau
 
2017.09.20 Apie kūdras, varles ir vaikus

Apie kūdras, varles ir vaikus. Kai kuriems pas mus apsilankusiems svečiams pamačius kūdrą nueina šiurpas kūnu ir dažnai sulaukiam tokių klausimų ''Kaip saugojat vaikus?''..

plačiau
 
2017.09.13 Rudeninis rytas

Labas rytas! Šiandien dalinuosi lengvomis eilėmis apie rudeninį rytą. Nepamirškite eidami ar lėkdami į savo darbus pažiūrėti į dangų ir įkvėpti rudeninio kvapo. O kurie lieka namie su leliukais (pvz.,taip kaip aš) galim išgerti kavos ar arbatos terasoj arba balkone.. Mmmm...Nuostabus tas rudeninio ryto kvapas.
O jums ar kvepia ruduo? 

plačiau
 
2017.09.08 Tylos drumstėjai

Man kartais reikia tylos, apmąstymams, pabuvimui su savimi.. Ir kai visi užmiega, kai nurimsta namai, gamta, nurimsta ir siela..Tada suvoki tą kontrastą tarp triukšmo dienos metu ir tylos vakare.. Pamenu tą vakarą, kai gimė šios eilės, aš tiesiog ieškojau tylos..
 

plačiau
 
2017.09.01 Groja lietus

Man labai patinka lietus, ypač vakare, kai girdisi net kambary..Taip kaip dabar..Tai garsiau tai tyliau groja lietus ir toks jausmas, jog ši lengva muzika įsiskverbia į sielą ir nuplauna visą dienos sunkumą..Dalinuosi prieš kelis metus savo sukurtu eilėraščiu apie lietų..O jums ar patinka lietus?..
 

plačiau